Harmonogram konsultacji

 

w Szkole Podstawowej im. Wincentego Pola w Lesku od 2 czerwca 2020 r.

 

l.p.

Data

Godziny lekcyjne

Przedmioty

Klasa

Budynek / nr sali

1.

 

02.06.2020 r

10.45 – 11.30

Informatyka

I. Benewiat

 

 

Hala – 3

 

10.45 – 11.30

WOS – M. Berezik

 

 

Hala – 4

 

10.45 – 11.30

 

Wychowanie fizyczne – G. Nycz

 

 

 

Hala sportowa

 

 

 

10.45 – 11.30

 

Chemia – J. Armata

 

 

 

 

Hala – 8

 

 

10.45 – 11.30

Technika/ Plastyka – D. Lasota

 

 

 

 

Hala – 5

 

9.00 – 9.45

 

J. angielski – D. Skowroński

8

 

Budynek przy ul. Kościuszki -3

 

 

9.50.10.35

 

J. angielski

M. Ząbkiewicz

8

 

 

Budynek przy ul. Kościuszki -7

 

2.

03.06.2020 r

10.45 – 11.30

J. angielski

M.Ząbkiewicz

 

3 b

 

Smolki – 17

 

 

11.50 -  12.35

 

J. angielski – M. Ząbkiewicz

7 b

Hala – 4

 

10.45 – 11.30

J.polski – E. Krawiec

 

Hala – 7

 

10.45 – 11.30

J. polski – A. Lewandowska

 

Hala – 5

 

9.00 – 9.45

 

J. angielski – M. Kafara

8

Budynek przy ul. Kościuszki – 3

 

10.00 – 10.45

 

 

 J. polski – A. Brajewska

 

8

 

Budynek przy ul. Kościuszki – 7

 

11.00 – 11.45

J. polski – A. Brajewska

8

Budynek przy ul. Kościuszki - -6

3.

 

04.06.2020 r

10.45 – 11.30

Matematyka D. Pakosz

6 c i 4

 

Hala – 2

 

10.45 – 11.30

J.niemiecki

J. Pietruszka

7 ai 8 c

Hala – 4

 

11.45 – 12.30

 

Muzyka – R. Ceduła

 

Hala – 8

 

 

11.45 – 12.30

J.angielski – B. Jankowska

 

Hala – 5

 

10.45 – 11.30

 

 

10.45 – 11.30

Wychowanie  fizyczne – A. Zemlak

Informatyka – I. Boćko

 

Hala sportowa

 

 

 

Hala - 3

4.

05.06.2020 r

10.45 – 11.30

 

 

Religia – E. Mikołajczak

 

4 a, 5 b,  c

 

Hala – 7

 

 

10.45 – 11.30

 

Geografia

 E. Mądry

 

Hala – 2

 

10.45 – 11.30

 

Biologia – E. Klus

 

 

Hala – 5

 

11.45 – 12.30

 

Historia – B. Bobula

 

Hala - 7

 

13.10 – 13.50

 

 

Matematyka – A. Mokrzyńska

 

8

 

Budynek przy ul. Kościuszki – 6

 

14.10 – 14.50

Matematyka – A. Mokrzyńska

 

8

Budynek przy ul. Kościuszki - 7

5.

08.06.2020 r

10.45 – 11.30

 

 

Fizyka – M.Dudek

 

 

 

 

Hala – 3

 

 

10.45 – 11.30

 

 

J.polski – A. Kaczanowicz

 

 

Hala – 5

 

 

 

6.

 

09.06.2020 r.

10.45 – 11.30

 

J. angielski – D. Skowroński

 

Budynek czerwony 3

 

10.45 – 11.30

 

 

J. angielski – K. Tomasik

 

 

 

Budynek czerwony 5 

 

10.45 – 11.30

 

Matematyka – B. Tomasik

 

Budynek czerwony 6

 

9.00-9.45

 

J. angielski – D. Skowroński

 

Budynek czerwony 3

 

9.50-10.35

J. angielski

M. Ząbkiewicz

 

 

Budynek czerwony 7

7.

10.06.2020 r.

 

10.45 – 11.30

 

J. niemiecki – J. Pietruszka

 

 

Budynek czerwony 5

 

10.45 – 11.30

 

 

Wychowanie fizyczne – R. Wolan

 

 

 

 

Budynek Smolki 2

 

9.00 – 9.45

 

J. angielski – M. Kafara

8

Budynek przy ul. Kościuszki – 3

10.00– 10.45

 

 J. polski – A. Brajewska

8

Budynek przy ul. Kościuszki – 7

11.00-11.45

 

J. polski – A. Brajewska

 

 

Budynek przy ul. Kościuszki - -6

 

 

 

 

     
 

 

 

   

 

 

Konsultacje w bibliotece w budynku głównym przy ulicy Smolki 2
z p. E. Kardasz:
poniedziałek:  10.00- 11.30
     wtorek:  10.00- 12.00
      środa:  10.00 - 11.30

Konsultacje w bibliotece w budynku przy ul. Kościuszki  p. A. Krzywińska:

Wtorek – 9.00 – 10.30

Środa – 11.00 – 12.30 

 

 

 


Godziny Pracy Zdalnej Nauczycieli

 

Imię i nazwisko

Godziny konsultacji

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Anderwald Bogumiła

10.15-15.15

10.00-15.00

10.00-15.00

 

10.15-15.15

Armata Jolanta

8.45-15.15

8.00-15.15

8.00-14.25

8.55-10.35

8.00-9.40

Benewiat Ireneusz

 

 

11.45-13.30

 

11.45-13.30

Berezik Małgorzata

 

 

9.50-10.35

13.40-14.25

10.45-14.25

Bobula Bożena

8.00-13.30

8.00-10.35

9.50-13.30

8.00-12.30

8.00-9.40

Boćko Izabela

11.40-14.25

8.00-9.40

12.45-15.15

8.55-15.15

8.30-11.30

Brajewska Agnieszka

8.55-13.30

 

8.00-13.35

8.00-12.35

8.00-14.25

8.55-13.35

Bryndza Dorota

11.45-15.15

8.00-12.30

11.45-14.25

8.00-9.40

11.45- 15.15

Cecuła Remigiusz

8.00-12.30

10.45-12.30

 

9.50-11.30

9.50-14.25

Czech Monika

8.00-12.30

8.00-9.40

11.45-14.25

8.00-14.25

8.00-13.30

8.00-13.30

Dudek Małgorzata

10.45-15.15

9.50-14.30

8.00-13.30

8.00-11.30

8.00-10.35

Dziedzic Danuta

9.55-15.15

8.00-12.30

10.30-15.15

9.50-11.30

8.00-10.35

Jakubczak Anna

8.00–9.40

10.45–15.15

8.00 – 11.30

12.45 –15.15

10.45 –14.25

Janik Renata

9.00-14.00

8.00-12.30

11.00-16.00

10.00-15.00

8.00-12.30

Jankowska Barbara

9.50-11.45

10.45-12.45

8.00-11.45

8.00-11.45

8.55-12.45

Jokiel Sylwia

9.00-13.00

9.00-13.00

9.00-13.00

9.00-13.00

9.00-13.00

Kaczanowicz Agnieszka

8.00-12.30

9.00-12.30

8.00-12.30

9.00-12.30

9.00-12.30

Kafara Monika

8.00-11.30

8.00-14.25

9.50 - 14.25

8.00 - 14.25

8.55 - 14.25

Kinal Barbara

9.40 – 14.25

8.00 – 11.30

9.40 – 12.30

8.45 – 13.30

8.00 – 11.30

Klus Elżbieta

8.00-14.10

 

8.45-13.30

8.00-14.25

8.00-13.30

8.00-10.35

Krawiec Elżbieta

8.00-12.30

8.00-12.30

8.00-13.25

8.00-12.30

8.00-12.30

Kunach Ewelina

11.45- 15.15

8.00-11.30

11.45-15.15

9.50-12.30

11.45-15.15

Krzywińska Anna

8.00-13.50

8.00-15.15

8.00-13.40

8.00-14.25

8.00-11.30

Lasota Dorota

8.00 - 10.35  

8.00 - 14.30  

8.55 - 13.30  

8.55 - 12.30

8.00 - 13.30  

Lewandowska Alicja

8.00-10.35

8.00- 13.30

8.00- 13.30

8.55- 10.35

8.00- 11.30

Łach Alicja

8.00-11.30

11.45-15.15

9.50.-12.30

9.50-12.30

12.45-15.15

Łukacz Katarzyna

8.00-11.30

8.00-12.30

9.50-14.25

9.50-12.30

8.00-13.30

Mądry Elżbieta

8.00-10.35

8.00-10.35

8.55-11.30

8.00-13.30

8.00-10.35

Mikołajczak Elżbieta

8.55-13.30

 

 

 

8.00-12.30

Mokrzyńska Agnieszka

8.00 - 12.30

8.00 – 13.30

8.00 – 11.30

8.00 – 10.40

8.00 – 13.30

Nycz Grzegorz

12.45-13.30

9.50-14.25

8.00-13.30

12.45-13.30

10.45-14.25

Opałka Joanna

15.15-16.00

 

 

9.45-11.20

15.15-16.00

Pakosz Danuta

8.00-12.30

8.00-13.30

8.00-12.30

8.00-13.30

8.00-13.30

Pietruszka Jolanta

8.00-13.30

8.00-13.45

8.00-13.30

8.00-13.30

8.00-12.30

Podhorodecka Ewa

8.00-12.30

13.30-15.15

8.00-11.30

10.45-15.15

8.00-11.30

Ramżyńska Ewa

9.00-12.00

15.00-18.00

9.00-12.00

15.00-18.00

9.00-12.00

Rychlicka  Grażyna

8.00-10.35

9.50-14.25

8.00-10.35

10.45-14.25

8.55-12.30

Skowroński Dariusz

8.00-13.30

8.00-11.30

8.55-13.30

8.00-11.30

9.50-13.30

Straszak Renata

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

8.00-12.00

9.00-13.00

Szpak Barbara

8.55-12.30

8.55-11.30

8.55-13.30

8.00-11.30

8.55-13.30

Środoń Barbara

11.45-14.25

8.00-9.40

11.45-15.15

8.00-11.30

10.45-15.15

Tomasik Bożena

8.00-11.30

8.00-11.30

8.00-12.30

8.55-11.30

8.00-12.30

Tomasik Krzysztof

9.50-12.30

8.00-11.30

8.00-9.40

8.55-11.30

8.00-12.30

Wolan Ryszard

10.45-14.25

10.45-14.25

10.45-14.25

10.45-14.25

10.45-14.25

x. Bis Krzysztof

9.50-14.25

8.00-12.30

8.00-11.30

8.00-12.30

8.00-8.45

x. Grzebyk Rafał

8.00-14.25

8.00-14.25

9.50-14.25

8.00-14.25

8.00-8.45

Ząbkiewicz Michał

9.00-14.30

9.00-14.30

9.00-14.30

9.00-14.30

9.00-14.30

Zemlak Andrzej

10.45-14.25

9.50-14.25

10.45-12.30

8.00-14.25

8.55-10.35