Godziny dostępności

1.      Anderwald Bogumiła

Środy 10.30 – 11.30

2.      Armata Jolanta

Poniedziałki 13.30 – 14.30 hala sportowa

3.      Benewiat Ireneusz

Środy 12.30 – 13.30

4.      Berezik Małgorzata

Piątki 8.00 – 9.00 hala sportowa

5.      Bobula Bożena

Poniedziałki 13.30-14.30

6.      Brajewska Agnieszka

Środy 11.30 – 12.30

7.      Buksztel Radosław

Poniedziałki 12.15 – 13.15

8.      Burek Edyta

Piątki 7.55-8.55

9.      Cecuła Remigiusz

Poniedziałki 8.00 – 9.00

10.  Cymerman-Kowalik Magdalena

Środy 9.50 – 10.50

11.  Dudek Małgorzata

Czwartki 11.30 – 12.30 hala sportowa

12.  Dziedzic Danuta

Poniedziałki 15.15 – 16.15

13.  Górecka Sylwia

Poniedziałki 7.30 – 8.30

14.  Grzyb Magdalena

Wtorki 8.50 – 9.50

15.  Jakubczak Anna

Wtorki 15.15 – 16.15

16.  Janik Renata

Wtorki 9.00 - 10.00

17.  Jankowska Barbara

Środy 8.45 – 9.45

18.  Kaczanowicz Agnieszka

Poniedziałki 8.50 – 9.50

19.  Kafara Monika

Wtorki 12.30 – 13.30

20.  Kardasz Ewa

Czwartki 13.00 - 14.00

21.  Kinal Barbara

Wtorki 12.45 – 13.45

22.  Klus Elżbieta

Środa 7.45 - 8.45 ul. Kościuszki

23.  Krawczyk Lucyna

Piątki 9.30 - 10.30

24.  Krawiec Elżbieta

Piątki 8.45 - 9.45

25.  Krzywińska Anna

Środy 12.30 – 13.30

26.  Kunach Ewelina

Piątki 11.30 - 12.30

27.  Lasota Dorota

Środy 9.30 – 10.30

28.  Lewandowska Alicja

Wtorki 7.00 – 8.00 hala sportowa

29.  Łach Alicja

Środy 13.30 – 14.30

30.  Ks. Marszałek Maciej

Czwartki 13.30 – 14.30

31.  Mądry Elżbieta

Czwartki 7.45 – 8.45 ul. Kościuszki

32.  Mikołajczak Elżbieta

Poniedziałki 8.40 – 9.40

33.  Mogilana Katarzyna

Środy 8.50 – 9.50

34.  Mokrzyńska Agnieszka

Piątki 10.40 - 11.40

35.  Nycz Grzegorz

Środy  13.30 – 14.30

36.  Pakosz Danuta

Poniedziałki 13.30 – 14.30

37.  Pancerz Jadwiga

Poniedziałki 7.55 – 8.55

38.  Pietruszka Jolanta

Czwartki 11.45 – 12.45 ul. Kościuszki

39.  Podhorodecka Ewa

Środy 14.25 – 15.25

40.  Prach Paulina

Poniedziałki 8.40 – 9.40

41.  Ramżyńska Ewa

Środy 8.45 – 9.45

42.  Skowroński Dariusz

Piątki 10.35 – 11.35 hala sportowa

43.  Straszak Renata

Piątki 10.00 – 11.00

44.  Ks Szafran Jakub

Czwartki 9.40 – 10.40

45.  Szpak Barbara

Wtorki 12.35 – 13.35

46.  Tomasik Bożena

Środy 11.30 – 12.30 hala sportowa

47.  Tomasik Krzysztof

Wtorki 8.50 – 9.50 hala sportowa

48.  Tomczewska Dorota

Środy 9.40 – 10.40

49.  Wolan Ryszard

Środy 12.30 – 13.30 hala sportowa

50.  Ząbkiewicz Michał

Poniedziałki 13.30 – 14.30

51.  Zemlak Andrzej

Środy 10.45 – 11 45